باهشت باهشت گردشگری مشهد
استان مبدأ
تاریخ شروع تور
بزرگسال
خردسال

جدیدترین مطالب مجله گردشگری

بخوانید و سرگرم شوید

معرفی مجتمع تجاری زیست خاور مشهد

تاریخ بروزرسانی : 1399-09-15

زیست خاور قدیمی ترین و شاید مشهور ترین مجتمع تجاری و مرکز فروش سوغات مشهد است که گذشت زمان، آن از گردونه رقابت با بازارهای مشهد خارج نکرده ولی کاربری اش را از یک مرکز صرفاً تجاری به مجموعه ای نیمه فرهنگی و آنتیک فروشی تغییر داده است.

یا علی بن موسی الرضا! کاشکی این فاصله را کم کنی...

تاریخ بروزرسانی : 1399-09-15

در روزگاران قدیم، زمانی که حال و هوای زیارت به سرمان می زد، قصد سفر می کردیم و بار و بندیلمون و می بستیم و به سمت خانه امام رضا (ع) حرکت می کردیم. اما اکنون با مشکلاتی که وجود دارد، این کار بسیار سخت است ولی این دل تنگ که مشکلات حالیش نمی شود و دوست دارد که به سمت گنبدهای امام رضا (ع) پرواز کند. اما دلم روشن است که امام مهربانی ها ما را فراموش نمی کند و به مهمانی خانه ی ما می آید.

بهترین مقصد ماه عسل در ایران کجاست؟

تاریخ بروزرسانی : 1399-09-13

خیلی از ما ایرانی ها در طول زندگی فقط یک بار "ماه عسل " رو تجربه می کنیم.این سفر مهم ترین و حساس ترین سفر زندگیمان به حساب می آید و دوست داریم به یاد ماندنی و خاطره انگیز باشد. شاید به همین خاطر در انتخاب مقصد دچار تردید بشویم. اینکه زندگی مان را با یک سفر زیارتی یا تفریحی یا فرهنگی یا جایی برای خرید کردن شروع کنیم، واقعا تصمیم سختی است. اما خبر خوب این که می توانیم انتخابی کامل و همه جانبه داشته باشیم.